Struktura generatora Diesla i wybór marki silnika

2019-08-02

Struktura generatora diesla

200 kVA Cummins Diesel Generator

200 kVA Cummins Diesel Generator

The agregat prądotwórczy z silnikiem wysokoprężnym jest sprzętem do wytwarzania energii na małą skalę, który odnosi się do urządzenia zasilającego, które wykorzystuje olej napędowy jako paliwo i wykorzystuje silnik wysokoprężny jako główny napęd do napędzania synchronicznego generatora wytwarzającego energię elektryczną. Jest to urządzenie do wytwarzania energii z szybkim uruchomieniem, wygodną obsługą i konserwacją, niskimi nakładami inwestycyjnymi i silną adaptacją do środowiska. Ze względu na swój mały rozmiar, elastyczność, lekkość, pełne wsparcie, łatwą obsługę i konserwację, jest szeroko stosowany w kopalniach, kolejach, miejscach pracy w terenie, utrzymaniu ruchu drogowego oraz w fabrykach, przedsiębiorstwach, szpitalach itp., Jako źródło zapasowe lub tymczasowe moc.

Nowoczesny generator prądu   składa się z silnika wysokoprężnego, trójfazowego bezszczotkowego generatora synchronicznego prądu przemiennego, panelu sterowania, chłodnicy, złącza, zbiornika paliwa, tłumika i wspólnej podstawy. Obudowa koła zamachowego silnika wysokoprężnego jest bezpośrednio połączona z kierunkiem osiowym przedniej części generatora za pomocą kołnierza, a obrót generatora jest bezpośrednio napędzany przez koło zamachowe za pomocą cylindrycznego elastycznego sprzęgła, a sposób połączenia jest ustalony przez śruby, dzięki czemu dwa Połączenie ze stalowym korpusem zapewnia, że ​​współśrodkowość wału korbowego silnika wysokoprężnego i wirnika generatora mieści się w określonym zakresie. W celu zmniejszenia wibracji urządzenia amortyzatory lub gumowe amortyzatory są zwykle instalowane na połączeniu między głównymi elementami silnika wysokoprężnego, generatorem, chłodnicą,   skrzynka sterowania elektrycznego i wspólna podstawa.

Dźwiękoszczelny i wodoodporny generator oleju napędowego do użytku na zewnątrz

Dźwiękoszczelny i wodoodporny generator diesel do użytku na zewnątrz

Wybór marki silnika Diesla i marki alternatora

Obecnie istnieje wiele znanych marek silników wysokoprężnych do generatorów diesla, takich jak silnik wysokoprężny Cummins o mocy od 20 kVA do 1500 kVA, silnik wysokoprężny Perkins o mocy od 10 kVA do 2500 kVA, silnik wysokoprężny Deutz o mocy od 20 kVA do 1500 kVA, silnik wysokoprężny Volvo do Generator przemysłowy o mocy od 85 kVA do 688 kVA, silnik wysokoprężny SDEC (jeden z najwyższej jakości silników wysokoprężnych chińskiej marki) na generator wysokoprężny od 25 kVA do 1000 kVA, silnik wysokoprężny Yuchai (współpracuje z MTU w celu wyprodukowania silnika wysokoprężnego) od 25 kVA do 2000 kVA, wysokiej jakości chińska marka Fawde silnik wysokoprężny marki od 10kVA do 400kVA,   Silnik Diesla marki Quanchai & Silnik wysokoprężny marki Yangdong do generatora diesla od 8 kVA do 50 kVA oraz silnik wysokoprężny innej znanej marki do generatora przemysłowego.

The 0088 | Alternator jak alternator bezszczotkowy Stamford, alternator bezszczotkowy Marathon, alternator bezszczotkowy Hosem i alternator bezszczotkowy Mecc Alte. Wszystkie marki alternatorów mają alternator dla   Generator diesla od 5 kVA do 2000 kVA.  

Jak wybrać silnik wysokoprężny do generatora wysokoprężnego po stronie użytkownika końcowego?  

1. Jeśli chcesz kontynuować, użyj generatora diesla lub rezerwowego generatora diesla w ważnych oddziałach, takich jak szpital, bank lub centrum danych,   następnie radzimy wybrać znaną markę i najpopularniejszy silnik Diesla do generatora Diesla, np. generator Diesla napędzany Silnik Diesla Cummins lub Silnik wysokoprężny Perkins . Ponieważ są to dwa najbardziej znane marki silników wysokoprężnych na świecie, można łatwo uzyskać konserwację i naprawę części zamiennych w każdym kraju przez cały okres eksploatacji generatora.  

2. Jeśli generator wysokoprężny służy wyłącznie do zwykłego trybu gotowości, zalecamy wybranie opcji Silnik wysokoprężny SDEC , Silnik Diesla Yuchai lub silnik Diesla Fawde do generatora diesla. Ponieważ cena silnika wysokoprężnego będzie znacznie niższa niż w przypadku silnika wysokoprężnego Cummins lub Perkins, a jakość silnika wysokoprężnego jest wystarczająco dobra, być może nie będzie można dostać części zamiennych w lokalnym   miasto do naprawy lub konserwacji. ale możesz łatwo   uzyskaj części zamienne od dostawcy generatora diesla lub chińskich fabryk generatorów diesla.  

Ogólny zestaw generatorów dieslowych to   dostępny w zakresie od 3 kVA do 3000 kVA. W przypadku mocniejszych agregatów prądotwórczych z silnikiem wysokoprężnym można stosować równolegle wiele agregatów prądotwórczych z silnikiem wysokoprężnym.

Generator Diesla napędzany silnikiem wysokoprężnym SDEC

Generator Diesla napędzany silnikiem wysokoprężnym SDEC

Share this Post:

Get in Touch with us

Wypełnij więcej informacji, skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin.

Adres fabryczne

Obszar przemysłowy Shangang, miasto Lianjiang, miasto Fuzhou, Fujian, Chiny.

Request A Quote

Skype : +86-15959182792

WeChat : +86-15959182792

WhatsApp : +86-15959182792

Email : edward@hosempower.com

Contact Us

Telefon : 86-5918-6397381

Business Phone : 86-1595-9182792

Czas pracy :8:30-18:00(czas Pekinie)

contact us