Rozwiązanie redukcji hałasu w pomieszczeniu generatora wysokoprężnego

2019-09-12

Rozwiązanie redukcji hałasu w pomieszczeniu generatora Diesla, rozwiązanie redukcji hałasu zespołu prądotwórczego

Hałas generatora diesla jest bardzo skomplikowany. Hałas można podzielić głównie na   strukturalna transmisja dźwięku i propagacja powietrza zgodnie z trasą transmisji. Propagacja struktury odnosi się do faktu, że główna jednostka centralnej klimatyzacji domu generatora energii w budynku rozchodzi się przez ciała stałe głównie dla hałasu o niskiej częstotliwości. Hałas gazowy jest przenoszony bezpośrednio przez powietrze do otoczenia. Hałas o niskiej częstotliwości ma najwyższą amplitudę i jest najbardziej szkodliwy dla ludzkiego ciała. Dlatego potrzebujemy odpowiedniego rozwiązania redukcji hałasu do kontroli hałasu.

Dźwiękoszczelny generator diesla 100 kVA
Dźwiękoszczelny generator wysokoprężny 100 kVA z silnikiem Diesla Cummins

Analiza źródła hałasu

Gdy przemysłowymi generatorami energii są   podczas pracy będzie wytwarzał stosunkowo duży hałas mechaniczny, hałas wibracyjny, hałas spalin itp. Zwykły generator diesla | pomieszczenie może nie być w stanie zablokować wpływu hałasu na obszar zakładu.

Generator przemysłowy z dźwiękoszczelnym baldachimem
Generator przemysłowy z dźwiękoszczelną obudową o konstrukcji Denyo

Metoda redukcji hałasu

Zazwyczaj stosuje się dźwiękoszczelne okna i drzwi, sufity dźwiękochłonne, wentylację i redukcję hałasu w pomieszczeniu generatora prądu oraz kilka rozwiązań redukujących hałas   na ziemi.

1. Kanał rozpraszania ciepła

Ponieważ generator awaryjnego tworzenia kopii zapasowych   pomieszczenie wymaga wentylacji i rozpraszania ciepła, należy zarezerwować kanały wentylacyjne, a także uniknąć problemów z wyciekiem spowodowanych przez kanały rozpraszania ciepła. Jednocześnie instalowane są materiały rozpraszające hałas do otworów wylotowych urządzenia, aby zapobiec wydostawaniu się hałasu.

2. Podkładka tłumiąca

Ściany i podłogi w pomieszczeniu z generatorem diesla są wykonane z materiałów dźwiękoszczelnych, aby poprawić efekt izolacji akustycznej. Podłoga jest wykonana z amortyzatorów w celu redukcji drgań; sufit wykonany jest z pochłaniaczy dźwięku w celu poprawy pochłaniania dźwięku w generatorze wysokoprężnym   Pokój.

3. Dźwiękoszczelne okna i drzwi

Dźwiękoszczelne okna i drzwi mogą rozwiązać problem wycieku drzwi i okien i zmniejszyć liczbę niepotrzebnych okien.

Środki redukcji hałasu w pomieszczeniu generatora przemysłowego mogą rozwiązać problem hałasu powodowany przez źródło hałasu i ścieżkę propagacji. Rozwiązując izolację akustyczną pomieszczenia wyposażenia i redukcję drgań gruntu, problem hałasu w pomieszczeniu generatora mocy można rozwiązać w dużym stopniu.

Generator dźwiękoszczelny
Dźwiękoszczelny generator z silnikiem wysokoprężnym chińskiej marki.  

Jeśli potrzebujesz technologii związanej z rozwiązaniem redukcji hałasu, możesz skontaktować się z nami za pośrednictwem naszych usług e-mail: edward@hosempower.com i telefon komórkowy   numer: + 86-15959182792, z przyjemnością Ci służymy.  

Fuzhou Hosem Power Co., Ltd. dostarcza generator Diesla zasilany przez silnik Diesla Cummins, silnik Diesla Perkins, Deutz, silnik Diesla, silnik Diesla Volvo, silnik Diesla Doosan, silnik Diesla SDEC, silnik Diesla Yuchai, silnik Diesla Yangdong i inne znane chińskie markowy silnik wysokoprężny, moc znamionowa generatora przemysłowego od 3 kVA do 3000 kVA. Wszystkie generatory diesla łączą się z alternatorem Stamford, alternatorem Leroy Somer, alternatorem Marathon, alternatorem Mecc Alte lub alternatorem bezszczotkowym marki Hosem.   I panel sterowania z automatycznym kontrolerem start / stop marki Deepsea, ComAp lub Smartgen. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji o naszej firmie i produktach z poniższymi danymi kontaktowymi:  

Fuzhou Hosem Power Co., Ltd.
Rm1125,   C2   Budynek,   Cangshan   Wanda   Plaza,   No.   216   Pushang   Droga,   Fuzhou   Miasto,   Fujian,   Chiny.
Tel: 0086-591-86397381
Mob / Whatsapp: 0086-15959182792
E-mail:   edwardpower@foxmail.com
E-mail:   edward@hosempower.com  
Skype: +86 15959182792
Sieć:   www.hosempower.com  
Sieć:   www.generatorsindustrial.com  

Share this Post:

Get in Touch with us

Wypełnij więcej informacji, skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin.

Adres fabryczne

Obszar przemysłowy Shangang, miasto Lianjiang, miasto Fuzhou, Fujian, Chiny.

Request A Quote

Skype : +86-15959182792

WeChat : +86-15959182792

WhatsApp : +86-15959182792

Email : edward@hosempower.com

Contact Us

Telefon : 86-5918-6397381

Business Phone : 86-1595-9182792

Czas pracy :8:30-18:00(czas Pekinie)

contact us