Generator Diesla - Jak prawidłowo uruchomić Generator Diesla?

2019-09-07

Jak prawidłowo rozpocząć Generator Diesla ?

Zasadniczo istnieją dwa sposoby uruchomienia generatora diesla,   jeden to rozruch ręczny, a drugi to automatyczne przełączanie. W przypadku ręcznego uruchamiania generatora diesla należy sprawdzić   system alarmowy, aby sprawdzić, czy jest to normalne, a następnie obróć przełącznik sterowania do pozycji ręcznej, możesz ręcznie uruchomić wytwarzanie energii. Automatyczne przełączanie polega na przełączeniu przełącznika sterowania w tryb automatyczny, a automatyczny przełącznik zasilania musi również znajdować się w położeniu automatycznym   tak że gdy główny   przerwy w zasilaniu, generator diesla   może automatycznie uruchomić i dostarczyć moc do obciążenia. W tej sytuacji potrzebny jest panel automatycznego transferu do połączenia z generatorem diesla i głównym źródłem zasilania (City Power).

Generator Diesla z silnikiem Diesla Cummins
Generator oleju napędowego Hosem z silnikiem wysokoprężnym Cummins

1. Wstępne prace przygotowawcze
Przed uruchomieniem generatora należy najpierw sprawdzić, czy płyn chłodzący   w chłodnicy   jest wystarczający. Jeżeli płyn chłodzący   jest niewystarczający, należy uzupełnić płyn chłodzący zgodnie z żądaniem instrukcji zespołu prądotwórczego   przed rozpoczęciem. Ponadto należy sprawdzić, czy olej smarowy do silnika wysokoprężnego jest dodawany do określonej linii skali   oraz czy w każdym elemencie występuje zagrożenie bezpieczeństwa. Jeśli istnieje ukryte niebezpieczeństwo, należy je wyeliminować przed rozpoczęciem.

Generator Diesla Hosem Power Open Type
Hosem Power Open Type Generator wysokoprężny z chińskim silnikiem wysokoprężnym

2. Środki ostrożności w działaniu
Kiedy    generator przemysłowy pracuje, należy zatrudnić specjalną osobę do obserwowania działania generatora diesla   kiedykolwiek. W szczególności zwróć uwagę na   obserwować   ważne wskaźniki, takie jak temperatura wody, temperatura oleju, napięcie itp., które są wyświetlane na panelu sterowania. W przypadku nieprawidłowości podejmij natychmiastowe działania i usuń usterkę jak najszybciej. Ponadto można również zauważyć, czy jest wystarczająca ilość oleju napędowego. Jeśli generator wysokoprężny zostanie zatrzymany z powodu niewystarczającej ilości paliwa w trakcie pracy, może to spowodować uszkodzenie niektórych części maszyny.

Generator Diesla z przyczepą
Generator oleju napędowego Hosem z mocą znamionową przyczepy 300kVA

3. Brak ładowania Start lub Stop
Przed uruchomieniem generatora Diesla upewnij się, że wyłącznik automatyczny jest wyłączony. Po uruchomieniu zwykle zajmuje od jednego do trzech   minut bezczynności. Zimą temperatura jest niska, a czas rozgrzewania generatora z silnikiem wysokoprężnym wydłuża się o   więcej   minuty. Należy zwrócić uwagę, aby zaobserwować, czy nastąpił wyciek oleju z silnika wysokoprężnego, wyciek wody z silnika wysokoprężnego i chłodnicy,   itp. W przypadku wycieku natychmiast przerwać pracę generatora z silnikiem wysokoprężnym   oraz sprawdź i napraw generator diesla. Przed zatrzymaniem maszyny należy najpierw odciąć ładunek jeden po drugim, a następnie wyłączyć wyłącznik automatyczny, a następnie wyłączyć go po trzech do pięciu minutach opóźnienia do pracy na biegu jałowym.

500kVA Silent DieselGenerator
Hosem Power 500kVA Silent DieselGenerator

Fuzhou Hosem Power Co., Ltd. dostarcza agregat prądotwórczy o mocy od 3 kVA do 3000 kVA napędzany silnikiem Diesla Cummins, silnikiem Diesla Perkins, silnikiem Diesla Deutz, silnikiem Diesla Volvo, silnikiem Diesla SDEC, silnikiem Diesla Yuchai, silnikiem Diesana Doosan, silnikiem Diesla Ricardo oraz inna znana chińska marka   silnik wysokoprężny. I dostarczamy otwarty generator diesla, cichy zestaw generator, zestaw generatora przyczepy dla użytkowników ' opcjonalny. Ponadto dostarczamy również automatyczny przełącznik zasilania, panel równoległy i panel dystrybucyjny wraz z zespołem generatora diesla. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.generatorsindustrial.com, aby uzyskać więcej informacji na temat naszego generatora diesla.  

Share this Post:

Get in Touch with us

Wypełnij więcej informacji, skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin.

Adres fabryczne

Obszar przemysłowy Shangang, miasto Lianjiang, miasto Fuzhou, Fujian, Chiny.

Request A Quote

Skype : +86-15959182792

WeChat : +86-15959182792

WhatsApp : +86-15959182792

Email : edward@hosempower.com

Contact Us

Telefon : 86-5918-6397381

Business Phone : 86-1595-9182792

Czas pracy :8:30-18:00(czas Pekinie)

contact us